Mix
Opalvit
2 600 kr
| Bredd | 1170 mm |
| Höjd | 2365 - 2380 mm (inkl. skenor) |
| Kapbar | Ja, ner till 2150 mm |
| Material dörr | 8 mm MDF + 4 mm spegelglas inkl. säkerhetsfilm |
| Kulör dörr | Silverspegel, Vit / NCS S 0502 - Y, glansvärde 15 |
| Material profiler | Aluminium |
| Kulör profiler | Silver |
| Garanti | 12 års garanti konstruktion / hjul |
"Jag önskar att ni har med instruktioner på om manväljer till tillval, det är svårt att ibland få gissa sig till vad man skall göra. Ett bra ex är att flytta över listen upptill när man valt till mjukstängning. I övrigt bra."
, april, 2018
|
MrRichard |
Det blev fint. Instruktionsmanualen kunde vara bättre. | |
|
|
Snabb - Smidig leverans, Lätt att montera. Blev Kanon! i den renoverade tvättstugan. | |
|
Jörn Ström |
Mycket bra och snygga spegeldörrar till ett bra pris. Monteringen var enkel, och behövde bara hjälp av frugan just för att lyfta in dom i skenorna. Jag har normal höjd golv-tak 239-240cm, och de gick rakt in utan att behöva kutta, justera något. justerade endast hjulen lite efteråt, men det är god bruksanvisning, och mycket lätt om man inte har tummen mitt i handen | |
|
|
Mycket nöjd, allt passade in och snyggt till ett bra pris. | |
|
Christine |
Jättefin garderob. Ganska lätt att montera med. Helt nöjd. | |
|
Kjell |
Köpte skjutdörrar med glas för fri montering. Lätt uppsättning, bra passform. Det färdiga resultatet blev mycket lyckat. | |
|
Deian. Dossev |
Mycket bra lätt att montera | |
|
|
Produkten Eva skjutdörrarna fungerar alldeles utmärkt ! |
I följande butiker kan du hitta ett visningsexemplar i denna produktserie. Notera att butikerna inte har lagerförda varor utan att de endast finns för visning.
I följande butiker kan du hitta ett visningsexemplar i denna produktserie. Notera att butikerna inte har lagerförda varor utan att de endast finns för visning.
Vikt: 26,5
Volym: 0,1634
Höjd: 2328
Längd: 1170
Bredd: 60